דומה כי אין צורך להכביר מילים על אחת המשוואות העיקריות בתחום רפואת השיניים כיום, והיא ששיניים לבנות הן גם שיניים בריאות ואסתטיות. הבעיה היא שרבים מתקשים לשמור על הגוון הטבעי של השיניים שלהם, על אחת כמה וכמה לאורך זמן. החדשות הטובות הן שיש בנמצא מגוון רחב של פתרונות, חלקם יעילים במיוחד. וכאן בדיוק מתחילים לדבר על טיפולים דוגמת הלבנת שיניים בת"א או ציפוי חרסינה בת"א, שיכולים להחזיר את השיניים למצב הטבעי והרצוי שלהן באופן פשוט במיוחד.

מגוון רחב של טיפולים
כשמדברים על טיפולי הלבנת שיניים בת"א, מתכוונים למעשה לעולם ומלואו – וזאת על רקע שלל טכניקות ההלבנה המוצעות כיום, אשר רק הולכות ומשתכללות עם הזמן. במרפאה המתמחה בתחום, ניתן לבצע את ההלבנה באמצעות לייזר או קרני אור, כאשר הטיפול, החד פעמי, נחשב למהיר. מנגד, קיימות כיום גם ערכות הלבנה ביתיות, לרבות כאלה המבוססות על סדים שקופים.

דרך נוספת באמצעותה ניתן להגשים את מטרת העל, כפי שתואר מעלה, היא באמצעות ציפויים שונים. ההליך של ציפוי שיניים בת"א, כמו בכל מקום אחר על מפת ישראל, מבוסס על השמת חומר ציפוי עמיד במיוחד, המדמה את צבע השן הלבן והמקורי – חרסינה, כמובן. ציפויים מהווים משתנים משמעותיים ביותר במשוואה של הלבנת שיניים בת"א ואחוז משמעותי מסך הטיפולים הנערכים, מדי שנה, בתחום זה.

אז איך מתחילים?
מעוניינים לבצע הלבנת שיניים בת"א? חושבים על ציפוי חרסינה בצפון הארץ? המרכז להשתלות ורפואה דנטלית Dr. Daragme ישמח לעמוד לשרותכם. המרכז, הכולל סניפים בתל אביב ובחדרה, מבצע מזה שנים הלבנות שיניים במיטב השיטות הידועות כיום. צוות המקום, הכולל בתוכו רופאי שיניים, טכנאים, סייעות ועוד, מתאים לכל מטופל תוכנית אישית ומלווה אותו לכל אורך הדרך: עד קבלת הגוון הלבן של השן ושמירה עליו לאורך זמן.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפולי שיניים בת"א

לקביעת תור או פגישה התקשרו 3909* או השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם האפשרי