הרצון של כל אדם הוא שיניים בריאות, הנשמרות בפה בצורה מלאה ולאורך זמן. הבעיה היא שבתחום רפואת השיניים יש, פעמים רבות, פער משמעותי בין הרצוי למצוי. לא מעט אנשים, בכל גיל, סובלים משיניים חסרות או פגומות, מה שמכניס לתמונה את אחד הפתרונות היחידים עבורם, והוא השלמת שיניים. מהם המאפיינים של טיפולי השלמת שיניים בת"א? ואיזה גורם מקצועי מספק שתלים לשיניים בת"א ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר?

כך משלימים את השיניים

כצעד ראשון, יש להתייחס לפעולות השונות המרכיבות את המשוואה של השלמת שיניים בת"א. הטיפול הנפוץ ביותר, וזה שלמעשה מגדיר את התחום, הוא השתלת שיניים, אשר יכולה להיעשות הן עבור שן בודדת והן עבור מספר שיניים במקביל. המדובר הוא בהשמת התקנים, המשמשים כנקודת עיגון ללסת ומאפשרים להרכיב על גביהם שתלים דנטאליים, אשר עשויים לרוב מטיטניום או זירקוניה.

טיפול מורכב בכל קנה מידה

בתחום הרחב של טיפולי שיניים, טיפולים להשלמת שיניים נחשבים למורכבים ביותר. בתנאים האלה, ברור מדוע בעת בחירת גורם המציע שתלים דנטאליים בת"א, יש לתת את הדעת על הניסיון שלו: לא רק בתחום רפואת השיניים כמכלול, אלא בעיקר בתחום של טיפולים משקמים או כירורגיית הפה והלסת. חשוב לראות מהן הטכניקות באמצעותן נעשה אותו טיפול השלמת שיניים בת"א, באילו אמצעים הדבר נעשה ומהן ההתחייבויות של הגורם המבצע לגבי הצלחת הטיפול.

יתרונות הפנייה למרכז להשתלות ורפואה דנטלית

המרכז להשתלות ורפואה דנטלית, בראשו עומד ד"ר תאופיק דראג'מה, הוא הכתובת האידיאלית למחפשים אחר טיפול הרכבת שתלי שיניים בת"א. המרכז מציע טיפולים שונים בתחום, תוך שימוש בטכניקות המתקדמות ביותר ובציוד המקצועי ביותר. מאחוריו שורה ארוכה של הצלחות בתחום, עם טיפולים שהסתיימו ללא דופי ובהליך פשוט בכל קנה מידה. כל אלה הופכים אותו למומלץ לביצוע השתלת שיניים בת"א.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקביעת תור או פגישה התקשרו 3909* או השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם האפשרי