אצלנו תיהנו מרפואת שיניים מתקדמת!
10 שנות אחריות על השתל

v25 יחס אישי בכל שלבי הטיפול.  
v25 טיפולים בזמן ללא עיכובים.  
v25 עובדים עם כלל חברות הביטוח. 
v25 טיפול בהרדמה מלאה.
v25 לא יבצע טיפול שאינו נדרש.

v25 ניסיון של מעל 15 שנה.
v25 שמירה על אתיקה מקצועית.
v25 צוות רפואי וותיק ומנוסה.
v25 שיניים חדשות בכמה שעות.
v25 שניים קבועות או זמניות ביום אחד.

השתלת שיניים ביום אחד וללא כאבים

להשתלה מיידית לאחר עקירה יתרון בולט והוא מניעת תהליך איבוד העצם אשר בדר"כ  מתרחש בחודשיים הראשונים לאחר עקירת השן הטבעית. תפקידה העיקרי של רקמת העצם הוא להחזיק שן ולתפקד יחד איתה אולם לאחר עקירה, כאשר  נשאר חלל במקום  בו היה שורש, מתרחשים ברקמת העצם שינויים היות והגוף "קולט" חוסר תפקוד ומתחיל להמיס, בהדרגה, את רקמת העצם המיותרת. וההשלכות, כפי שכולנו יודעים, אינן נעימות.

מחקרים מדעיים מראים כי שתלים מהווים את התחליף האידאלי לשורשים טבעיים וככל שנבצע את ההשתלה סמוך יותר  למועד עקירת השן – התוצאה תהיה הרבה יותר מוצלחת ויעילה, כך שהשיקום יהיה מהיר גם בהיבט האתסטי וגם בהיבט התפקודי.

לאף אחד אין סיבה להיות לאחר עקירה בלי שיניים ולו ליום אחד ואם לפני מספר שנים היה צורך להמתין פרק זמן ממושך של 3 – 6 חודשים לאחר ההשתלה על מנת להדביק כתר על השתל הרי שהיום, באמצעות טכנולוגיה חדישה, ניתן להציב בפיו של המטופל שתל, מבנה וכתר זמני ביום אחד. וכך, אפילו ביום ההשתלה, תוכל לעזוב את המרפאה עם פה מלא שיניים ועם חיוך רחב.

שיטת הטיפול  – העמסה מיידית

לצד השיטה הקלאסית ולמרות שכיום ישנה נטייה לקצר את זמן ההמתנה של 6 – 3 חודשים הנדרש עד להיקלטות השתל כדי להתחיל בשיקום הרי שקיימת גם האפשרות להליך רפואי הכולל ביצוע שתל, מבנה וכתר זמני בטיפול אחד כך שכבר ביום ההשתלה המטופל יוצא  מהמרפאה כשבפיו שיניים מושתלות ולא שיניים תותבות היוצרות אי נוחות תפקודית ואסתטית עד לשלב השיקום הסופי.

אחוזיי ההצלחה של "העמסה מיידית" זהים לאחוזי ההצלחה של שאר השיטות אולם חשוב לציין כי שיטה זו אינה מתאימה לכל מטופל ועל הרופא המבצע לשקול היטב האם המטופל שלפניו מתאים לקבלת הטיפול הספציפי.

הרמת סינוס

מכשיר וונד
אחרי ביצוע ההשתלה
לפני ביצוע ההשתלה
אריאלי עמיקם אחרי
אריאלי עמיקם לפני

לקביעת תור חייגו עכשיו 3909* או השאירו פרטים בטופס