אצלנו תיהנו מרפואת שיניים מתקדמת!
10 שנות אחריות על השתל

v25 יחס אישי בכל שלבי הטיפול.  
v25 טיפולים בזמן ללא עיכובים.  
v25 עובדים עם כלל חברות הביטוח. 
v25 טיפול בהרדמה מלאה.
v25 לא יבצע טיפול שאינו נדרש.

v25 ניסיון של מעל 15 שנה.
v25 שמירה על אתיקה מקצועית.
v25 צוות רפואי וותיק ומנוסה.
v25 שיניים חדשות בכמה שעות.
v25 שניים קבועות או זמניות ביום אחד.

לשיניים בריאות ויפות ישנה חשיבות פונקציונאלית ואסתטית כאחד
השתלות שיניים

אם בעבר הרכבת שיניים תותבות היוותה את הפתרון הרווח והמקובל ביותר לבעיה של אובדן שיניים הרי שכיום הודות לידע המתפתח ולטכנולוגיות המתקדמות העומדות לרשותנו ניתוח השתלת שיניים הפך להיות אחת מדרכי הטיפול הנפוצות והמצליחות ביותר בעולם הרפואה הדנטלית בוודאי שבקרב כל מרפאות השיניים המבקשות להיות מודרניות ומתקדמות.

שתלים הם אמנם פתרון חדש יחסית אולם שיעורי הצלחתם גבוהים ותוצאותיהם מאפשרות ליהנות מבריאות טובה יותר ומאיכות חיים גבוהה יותר.

יחד עם זאת, יש לציין כי איכות הטיפול וסיכויי ההצלחה הגבוהים מחייבים רופאים מיומנים ומנוסים בעלי ידע מקצועי והבנה מעמיקה של טיפולים מורכבים כגון ניתוח השתלות שיניים.

PLATELET RICH FIBRIN – רכז טסיות דם

טכנולוגיית PRF מסייעת לקצר ולשפר את תהליך הריפוי שעובר מטופל לאחר השתלה. הטכנולוגיה מחקה את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף בעידוד יצירת כלי דם חדשים באזור השתל, הגברת שחרור גורמי צמיחה באזור הנותח, משפר צמיחה מחודשת של הרקמות,  מעודד יצירת ושיחלוף עצם חדשה ועוצר דימום.

למעשה מי שאחראיות על קרישת הדם ועצירת הדימום באזור הטיפול הן הטסיות.

הטסיות נמצאות במחזור הדם באופן תמידי וערכי הנורמה נעים בין 150  ל– 250 אלף תאים אשר משחררים את גורמי הצמיחה לפי הצורך. באמצעות טכנולוגיית PRF, לעומת זאת, ניתן לבודד בין  2 ל –  3 מיליון טסיות ואותן לשתול באזור הכרורגי כך שיותר גורמי צמיחה ישוחררו ואזור השתל יוכל להתאחות מהר יותר מהמצופה.

השימוש ב – PRF:

הרופא המבצע את ההשתלה עושה שימוש בדם וורידי אשר נלקח בצורה דומה לבדיקת דם רגילה ובאמצעות מכשיר ה – PRF  עובר עיבוד מיוחד במשך 10 דקות, לאחריהן הדם במבחנה כולל שלוש שכבות כשהאמצעית ביניהן מכילה את הטסיות הנחוצות לשם הריפוי, כפי שהוסבר לעיל.

יתרונות השיטה:

  • ריפוי מהיר ואיכותי
  • דימום מופחת
  • יצירת עצם צפופה וחזקה יותר
  • הפחתת כאב
  • הקטנת הזיהום – נקלט בגוף בצורה טבעית ולכן אינו רעיל ואינו מעודד תגובה אלרגית מפחית את הבצקת ומגביר את סיכויי ההצלחה של הטיפול

מרפאת שיניים

ממברנה1
ממברנה3
שתלים1-1
חזקי1

לקביעת תור חייגו עכשיו 3909* או השאירו פרטים בטופס