המציאות מראה כי השתלת שיניים נחשבת לאחד מטיפולי השיניים המקובלים ביותר, ולו עקב הקושי של אנשים רבים לשמור על מצבן של השיניים שלהם לאורך זמן. במספר לא מבוטל של מקרים, עם זאת, יש צורך בפעולות הכנה לפני שיהיה אפשר בכלל לחשוב על ביצוע הטיפול. כאן בדיוק מתחילים לדבר על ניתוח השתלת עצם במרכז ועל גורם מקצועי אחד, המומחה בתחום של כירורגיית שן בת"א, שמבצע זאת ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר.

מהו ניתוח השתלת עצם?

לפני שמתייחסים לאפשרויות הביצוע של ניתוח השתלת עצם בת"א, חשוב לסקור את המאפיינים העיקריים של הטיפול. אם כן, המדובר הוא בניתוח שמטרתו, כפי שניתן להסיק בוודאי משמו, להוסיף עצם בחניכיים אשר כמות העצם שבהן קטנה מכדי לאפשר את השתלת השיניים. כאן, יש להתייחס לכך שאותה כמות עצם דלילה עלולה להיגרם עקב שורה ארוכה של גורמים, ובכלל זה אובדן שיניים או מחלות חניכיים. לכן, גורם המבצע ניתוח השתלת עצם במרכז יבחן קודם לכן את מצב הפה כולו, בעיקר שכזה נוגע לאזור בו נמצאת השן הפגומה, הרקובה או החסרה.

ניתוח השתלת עצם במרכז לרפואת שיניים נערך בהרדמה מקומית, הרדמה כללית הוא טשטוש ונמשך לרוב בין 45 ל-90 דקות. הניתוח מבוסס על חשיפת העצם בלסת, השתלת עצם נוספת ותפירה של האזור המנותח. חשוב שהניתוח יתקיים במקום סטרילי לחלוטין, מה שיוציא מכלל אפשרות זיהומים מכל סוג.

הכירו את ד"ר תאופיק דראג'מה

מעוניינים לערוך ניתוח השתלת עצם במרכז? זקוקים לעבור ניתוח חניכיים בת"א? המרכז להשתלות ורפואה דנטלית של ד"ר תאופיק דראג'מה מציע עבורכם פתרונות איכותיים במיוחד. בסניף המרכז בתל אביב מבוצעים טיפולי שיניים מגוונים, במלוא המקצועיות, על ידי צוות רחב של מומחים. עבור הזקוקים להשתלת עצם, כמו גם השתלת שיניים כמכלול, נבנית תוכנית טיפולים בהתאמה אישית מלאה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקביעת תור או פגישה התקשרו 3909* או השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם האפשרי