העובדות מראות כי ניתוחי השתלת שיניים הם מהנפוצים ביותר בתחום רפואת השיניים, ולא קשה להבין מדוע: זוהי הדרך היחידה להחזיר לתפקוד מלא פה אשר שן או שיניים בו נהרסו, נפלו או נרקבו לחלוטין. המאמר הבא מתייחס לטיפול חיוני בדרך ללא מעט ניתוחים כאלה, והוא ניתוח השתלת עצם. מהם המאפיינים העיקריים שלו? ומיהו גורם מקצועי במיוחד המציע טיפול השתלת עצם במרכז? על כך ועוד במאמר הבא.

על ניתוחים להשתלת עצם

מבחינה מעשית, מיועד ניתוח השתלת עצם למצבים בהם חסרה בלסת עצם בכמות מספקת שתאפשר לבצע את ההשתלה. במצבים אלה, שיקום העצם – או למעשה ה"תשתית" – מהווה צעד חיוני טרם השלבים הבאים, ובראשם החדרת השתלים למקום המיועד (בחלק מהשיטות, אגב, הטיפול נעשה במקביל להשתלה). נקודה מרכזית היא שמצב זה בהחלט מתקבל על הדעת, וזאת על רקע גורמים דוגמת אובדן שיניים (מביא לאובדן יחסי בעצם התומכת בהן), מחלות חניכיים, טראומות המתרחשות בפה ועוד.

גורם מקצועי המבצע טיפול השתלת עצם בצפון, במרכז או בכל מקום אחר על מפת ישראל צריך להיות כזה המוכשר למשימה בצורה המלאה. גורם שכזה יוכל לבצע את המשימה של ניתוח השתלת עצם על פי הספר: ניתוח האורך בין 45 דקות לשעה וחצי, בתנאים סטריליים הולמים ובהרדמה הנקבעת בהתאם למצב הפה ולמאפייני הטיפול, בין אם הרדמה מקומית, הרדמה כללית או טשטוש.

ויש גם המלצה מועילה במיוחד

מעוניינים לבצע טיפול השתלת עצם בת"א או בצפון? המרכז להשתלות ורפואה דנטלית Dr. Daragme מספק עבורכם שורה ארוכה של פתרונות איכותיים. המרכז, המנוהל על ידי ד"ר תאופיק דראג'מה, כולל סניפים בתל אביב ובחדרה בהם מבוצעים טיפולים דנטליים וכירורגיים מגוונים, לרבות ניתוח השתלת עצם. הטיפולים נעשים באמצעות כוח מיומן של אנשי מקצוע וציוד מתקדם, תוך הכרת הטכניקות המובילות בשדה המשחק בעולם – כל אלה מביאים לתוצאות אידיאליות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקביעת תור או פגישה התקשרו 3909* או השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם האפשרי