אצלנו תיהנו מרפואת שיניים מתקדמת!
10 שנות אחריות על השתל

v25 יחס אישי בכל שלבי הטיפול.  
v25 טיפולים בזמן ללא עיכובים.  
v25 עובדים עם כלל חברות הביטוח. 
v25 טיפול בהרדמה מלאה.
v25 לא יבצע טיפול שאינו נדרש.

v25 ניסיון של מעל 15 שנה.
v25 שמירה על אתיקה מקצועית.
v25 צוות רפואי וותיק ומנוסה.
v25 שיניים חדשות בכמה שעות.
v25 שניים קבועות או זמניות ביום אחד.

עקירות שניים וטיפולי שורש
עקירות וטיפולי שורש

עקירת שן בינה

במקרים בהם קיים מחסור במקום לבקיעת שיני הבינה ונוצר מצב של שן בינה כלואה המלווה בדרך כלל בכאבים וובעיות כמו דחיקה של שיניים או ספיגה של שיניים, מומלץ לבצע עקירה של שיני הבינה.
הצוות הרפואי המקצועי של המרכז להשתלות דנטליות מבצע בצורה א-טראומטית טיפולים שגרתיים או כירורגיים ומאחוריו טיפולים מורכבים רבים אשר לרוב מבוצעים ע"י רופאים בבתי חולים.

לא בכדי עומדים לרשותו הציוד, המיכשור והחומרים הדנטליים האיכותיים, החדישים והמתקדמים ביותר שקיימים בשוק לרבות מכשיר צילום פנורמי אשר מספק מידע חשוב אודות השן ואינו נמצא כמעט בין כותליהן של מרפאות שיניים אחרות.

טיפול שורש

עששת שהוזנחה ולא טופלה בזמן גורמת להרס נרחב של חומר שן שבהיעדר טיפול עלול להביא לכאבים ולצורך בטיפול שורש.
טיפול שורש מבצעים כאשר יש תהליך של דלקת בלתי הפיכה לשן כלומר, העששת עברה דרך אמייל השן אל הדנטין ומשם פרצה למוך השן המתחיל מכותרת השן עד לקצה השורש. במצב זה המוך רווי בחיידקים והמטופל סובל מכאבים עזים. בחוסר טיפול הדלקת תמשיך בפעולותה, תגרום לספיגה המשכית של העצם ולהופעת מורסה במקום. בטיפול השורש, רופא השיניים מבצע ניקוי, חיטוי ועיצוב של
תעלות השורש לאחריהם מבוצעת סתימת שורש עם חומר סתימה מיוחד וצמנט שמטרתו לאטום את התעלה היטב ולמנוע כניסת וגדילת חיידקים בה.

בניגוד לעקירה מטרתו של טיפול השורש הינה להציל את השן הטבעית הפגועה ולהשאירה בפה לתפקוד במשך שנים רבות. על כן רופא שיניים מקצועי  ומיומן המבצע טיפול שורש טוב, גם אם יקר, עשוי לחסוך מכם את הצורך בהשתלה או בתותבת שהיו נדרשות במידה והשן הייתה נעקרת. יחד עם זאת, שן שעברה טיפול שורש חלשה יותר משן בריאה ויש להגן עליה באמצעות מבנה וכתר.
מטרתו של המבנה להשלים את כותרת השן כך שהשן לא תקרוס או תישבר כתוצאה מהעומס הסגרי המופעל עליה ומטרתו של הכתר היא להקטין את הסיכון לשבירת השן במקרים של קירות שן דקים ולאפשר פונקציונאליות תקינה ואסתטיקה נאותה.

בדרך כלל מסיימים טיפול שורש בישיבה אחת. מאידך, חידוש טיפול שורש (במקרה של טיפול שורש כושל וטרם עקירה) אורך יותר מישיבה אחת.

הרמת סינוס

לקביעת תור חייגו עכשיו 3909* או השאירו פרטים בטופס