ציפוי שיניים הוא תהליך שבו מצפים את השן בד"כ בחרסינה למטרות שונות ומגוונות בהתאם לצורך המטופל.

לאילו מקרים ציפוי שיניים מספק מענה?

המקרה הראשון הוא ציפוי שיניים בחומר זהה לצבע השן: כאשר השיניים צהובות או צבען דהוי מסיבות של הזנחה, פגיעה פיזית או כל סיבה אחרת , ניתן לצפות את השיניים בחומר זה ובכך להחזיר לשיניים את צבען הטבעי ולהעניק אסתטיות רבה יותר לפה.
מקרה נוסף שבו יש צורך לצפות את השן הוא פגיעה פיזית כתוצאה מקטטה בקרב צעירים, מפגע בצבא, או לפעמים סתם מכה שכתוצאה ממנה אחת השיניים או יותר נשברה או צורתה נפגעה. במקרים כאלו ניתן לבצע ציפוי ע"י חרסינה ובכך להשלים את החלק השבור והחסר של השן ולהחזיר לשן את צורתה הראשונית והטבעית.
מקרה שלישי הוא המקרה שבין השיניים ישנם רווחים גדולים או קטנים. מקרה זה יכול לקרות כתוצאה מטיפול שיניים לא מוצלח, פגיעה ששינתה את מיקום השן או גדילת שיניים עם רווחים. במקרה זה ניתן לסגור בתהליך הציפוי את הרווחים בין השיניים ולהעניק מראה טבעי ישר ואסתטי לשיניים.
היכן ניתן לבצע את הטיפול ומי רשאי לבצע אותו?
ניתן לבצע ציפוי שיניים כמעט בכל מרפאת שיניים בארץ וזאת ע"י רופא השיניים המומחה במרפאה.
תהליך הציפוי
המטופלים צריכים להגיע בד"כ לשלושה ביקורים במרפאת השיניים בה מתבצע הציפוי: בביקור הראשון המטופל יאובחן ע"י הרופא ויימצא הפתרון הטוב ביותר למטופל. בביקור השני יחל תכנון הטיפול, לפעמים יחד עם המטופל וכבר בביקור השלישי המטופל יוכן לטיפול ויעבור את הציפוי או השלמת השן בהתאם לצורך.
ציפוי שיניים ורפואת שיניים כללית במרכז לרפואת השיניים של ד"ר תאופיק דראג'מה
המרכז לרפואת השיניים של ד"ר דראג'מה שנות ניסיון  רבות ברפואת שיניים כללית, כירורגית ואסתטית. כמו כן המרכז בצוות רופאים מומחה ומקצועי שנותן יחס אדיב ואישי לכלל לקוחותיו ומעקב צמוד ופרטי לאורך כל הטיפול ,כמו כן מחירים נוחים .
במרכז מצויה טכנולוגיה מתקדמת ושיטות טיפול חדשניות.
המרכז מתמחה בכלל טיפולי השיניים, ובפרט בטיפול ציפוי השיניים באופן מקצועי .

לקביעת תור או פגישה התקשרו 3909* או השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם האפשרי