אצלנו תיהנו מרפואת שיניים מתקדמת!
10 שנות אחריות על השתל

v25 יחס אישי בכל שלבי הטיפול.  
v25 טיפולים בזמן ללא עיכובים.  
v25 עובדים עם כלל חברות הביטוח. 
v25 טיפול בהרדמה מלאה.
v25 לא יבצע טיפול שאינו נדרש.

v25 ניסיון של מעל 15 שנה.
v25 שמירה על אתיקה מקצועית.
v25 צוות רפואי וותיק ומנוסה.
v25 שיניים חדשות בכמה שעות.
v25 שניים קבועות או זמניות ביום אחד.

שיקום הפה
שיקום הפה

טיפולי שיקום הפה הנם הפתרון היעיל ביותר לבעיות של חוסר שיניים מלא או חלקי ונהוג לחלק את דרכי השיקום לשתי קטגוריות עיקריות:

שיקום קבוע –  השלמה של שן פגועה/שעברה טיפול שורש או השלמה של מרווח מחוסר שיניים באמצעות כתרים, גשרים ושיקום על גבי שתלים באופן קבוע ומוחלט.
שיקום נייד –  השלמה של שיניים חסרות באמצעות תותבת עשויה מחומר אקרילי בעיקר וניתנת להוצאה ולניקוי: תותבת שלמה במקרה של חוסר שיניים מוחלט אשר יכולה להיתמך על שתלים או על גבי החניכיים ותותבת חלקית במקרה של חוסר שיניים חלקי.

סוגי כתרים

  • כתרים על בסיס מתכת לא אצילה
  • כתרים על בסיס מתכת חצי אצילה
  • כתרים על בסיס מתכות אצילות
  • כתר טיטניום
  • כתר זרקוניה
טיפולי שיניים - שיקום הפה
כתרי חרסינה

השימוש הנפוץ ביותר הוא שימוש בכתר על בסיס מתכת חצי אצילה אם כי במקרה של שיניים קדמיות מומלץ להתקין כתר על בסיס מתכת אצילה משום שהשתקפות השן במקרה כזה טבעית יותר.

למטופלים המתעקשים על אסתטיקה גבוהה והתאמה מקסימלית לשולי החניכיים מומלץ להציע כתרי זרקוניה, כתרים עדינים ודקים ללא מתכת מתחתן.

למטופלים שביצעו שתלים מומלץ להציע כתרי טיטניום –  אותו החומר ממנו עשויים גם השתלים והמבנים, כך שהשימוש באותו החומר ימנע ייתכנות של חשמל גלווני בין מתכות וימנע רגישות יתר במקום ההשתלה (טיטניום משתלב באופן אופטימלי עם רקמות הפה והאף ומבודד באופן מושלם מפני חום וקור).

כתר חרסינה

כתר חרסינה מורכב על גבי שן שעברה טיפול שורש וכוסתה במבנה. הכתר עשוי משילוב של מתכת עם ציפוי חרסינה או מחרסינה מיוחדת ללא מתכת.

אצלנו במרפאה, תיאום מוצלח בין הרופא המשתיל, הרופא המשקם והטכנאי העובדים יחד תחת קורת גג אחת, יוצר משולש קסמים מנצח אשר מוכיח את עצמו מזה שנים רבות ולא בכדי, רופאינו משיגים תוצאות איכותיות ברמה גבוהה של דיוק ואסתטיקה הנשמרת לאורך שנים.

שיקום הפה כולל אפשרויות רבות לשיקום ואנו מציעים פתרונות מותאמים אישית בהתאם למצב השיניים של המטופל, רצונו והעלות הכספית זאת, מבלי לפגום באיכות התוצאות.

הלבנת שיניים

שלב שני בשיקום הפה
שלב ראשון בשיקום הפה

לקביעת תור חייגו עכשיו 3909* או השאירו פרטים בטופס