אצלנו תיהנו מרפואת שיניים מתקדמת!
10 שנות אחריות על השתל

v25 יחס אישי בכל שלבי הטיפול.  
v25 טיפולים בזמן ללא עיכובים.  
v25 עובדים עם כלל חברות הביטוח. 
v25 טיפול בהרדמה מלאה.
v25 לא יבצע טיפול שאינו נדרש.

v25 ניסיון של מעל 15 שנה.
v25 שמירה על אתיקה מקצועית.
v25 צוות רפואי וותיק ומנוסה.
v25 שיניים חדשות בכמה שעות.
v25 שניים קבועות או זמניות ביום אחד.

שלבי הטיפול שלנו
שלבי הטיפול שלנו

פגישת ייעוץ ראשונית: נערכת מיד עם הגעתו של המטופל החדש למרפאה לאחר שביצע צילום פנורמי ובדיקה קלינית יסודית של הלסת בעזרתם בודק הרופא המבצע את ההשתלה האם קיימת עצם ברמה ובאיכות המספקת.  במידה והמקרה מתאים להשתלות נבנית למטופל תוכנית טיפולים מותאמת ומקיפה והוא מקבל מהרופא הסבר ברור ומפורט.

ההשתלה: מבוצעת ע"י הרופא המשתיל לאחר מילוי שאלון רפואי וחתימת המטופל על טופס הסכמה. בעת הניתוח עצמו המטופל נתון תחת הרדמה מקומית שבמהלכה הרופא יוצר חלל מלאכותי בעצם הלסת לתוכו הוא מחדיר את השתל. השתל מצדו אינו נשאר חשוף והוא מכוסה ע"י  רקמת חניכיים. ניתוח השתלת השיניים הוא פרוצדורה כירורגית יחסית פשוטה, קצרה (אורכת בין 90 – 30 דקות) ולרוב אינה מלווה בכאבים ולכן גם תופעות הלוואי שלה הן מינימאליות ולא קשות (מעט נפיחות ומעט כאב לכל  היותר).

ההחלמה: בסיום ההשתלה המטופל מקבל דף הוראות מפורט המסביר לו כיצד עליו לנהוג בימים הבאים שלאחר ההשתלה. כאמור תהליך ההחלמה הוא קל יחסית, על פי רוב אורך יומיים שלושה ולעיתים מלווה במעט בצקת ושטפי דם מסביב לאזור המושתל.

שלב המתנה: נמשך כשלושה חודשים עד חצי שנה. בשלב זה השתל יוצר מגע ישיר והדוק עם העצם שנבנית סביבו ולמעשה מעגנת אותו לעצם הלסת. מטופלים חסרי שיניים יקבלו בתקופה זו שיניים זמניות.
שלב החשיפה: מבוצע תחת הרדמה מקומית. בשלב זה הרופא יוצר פתח חשיפה ברקמת החניכיים ומבריג לתוך השתל החשוף את כיפת הריפוי.
שלב השיקום: בשלב זה מבוצעות מדידות לצורך הכנת השיניים הקבועות.

השתלות ללא כאב

לקביעת תור חייגו עכשיו 3909* או השאירו פרטים בטופס